Subwoofer, który możesz mieć zawsze przy sobie

Jak to jest poczuć bas na własnej skórze? Niezapomniane doznania zapewni Basslet. Miłośnicy niskich dźwięków będą wniebowzięci. 

Urządzenie wygląda jak typowy smartwatch, tylko bez ekranu. Posiada jedynie dwa przyciski, sterujące mocą basu. Zestaw obejmuje również niewielki nadajnik Bluetooth z wtyczką “jack”, który podłączamy do odbiornika - smartfona czy też innego urządzenia z muzyką. Dopiero przez nadajnik możemy podpiąć przewodowe słuchawki (w przyszłości sprzęt ma działać także z bezprzewodowymi). Pasmo basów usłyszymy w słuchawkach i poczujemy poprzez Basslet, przytwierdzony wokół nadgarstka, generujący wibracje zgodnie z aktualnie słuchanym utworem.


Lofelt (twórca Bassletu) zajmuje się tworzeniem produktów dla osób, które prawdziwie kochają muzykę i dźwięki. Ciągle przekraczają kolejne granice technologiczne, dostarczając niezapomnianych doznań emocjonalnych za pomocą najnowszych zdobyczy technologii. Pewnie nikogo nie zdziwi fakt, że startup Lofelt pierwsze kroki stawiał w 2014 roku na Kickstarterze.

Obecnie Basslet można bez problemu kupić przez stronę twórców za 199 dolarów. Teraz tylko trzeba zastanowić się, jak bardzo jesteśmy spragnieni niskich dźwięków w naszym życiu. 

https://eu.lofelt.com/