Pobaw się z pupilem pozostawionym w domu, nie wychodząc z pracy

Petcube Bites to domowa kamera dla zwierząt, a w zasadzie zaawansowana kamera wideo i domofon głosowy w jednym. Czym różni się od tego typu urządzeń? Posiada wyrzutnię przedmiotów, która daje więcej możliwości na interakcję ze zwierzakiem, podczas nieobecności właściciela.


Petcube Bites ma zbiornik, mieszczący do 1 kg karmy dla zwierząt. I może wyrzucać je z siebie w różnych zakresach, aż do 1,8 m. Dodatkowo posiada wbudowaną kamerę HD 1080p z funkcją obrazu szerokokątnego, wizji nocnej, zoomu cyfrowego i tworzenia kopii zapasowych w chmurze 24/7.


Urządzenie łączy się z aplikacją iOS oraz Android, poprzez którą odbywa się zdalne sterowanie Petcube. Można zobaczyć transmisję na żywo, czy obsługiwać zadania związane z bezpieczeństwem, takie jak alarmy ruchu i dźwięku. Całość łatwo jest zamontować na ścianie, albo opcjonalnie umieścić na stole lub półce.


Oczywiście najbardziej interesujące są funkcje, które właściciele psów pokochają. Można kontaktować się głosowo ze zwierzakiem i na bieżąco kontrolować, co robi. W zestawie znajdziecie smakołyki marki Wellness, które są kompatybilne z urządzeniem. Można skorzystać z innych firm, które produkują karmę o podobnych wymiarach. Cena Petcube Bites to 249$.

Może zainteresuje Cię również doniczka, która uśmierci kwiat, jeśli nie ćwiczysz?

Kolejnym wartym uwagi urządzeniem jest Petcube Play. Ma znacznie mniejsze gabaryty, ale kamerę i funkcje głosowe te same. Nie posiada wyrzutni, ma za to laser, którym możemy sterować poprzez aplikację. Dzienna dawka zabawy zapewniona, nawet podczas naszej nieobecności! Koszt tej zabawki jest nieco niższy i oscyluje wokół 199$.

Zobacz, jak to działa: