Pierścionek wie o Tobie wszystko

Nowe technologie są już chyba wszędzie. Zobaczcie filmik, na którym poznacie niecodzienne 'moce' tego małego pierścionka.


Istnieją dwa problemy z fitness trackerami: trzeba je często ładować i nadgarstek nie wygląda w nim najkorzystniej. Te dwie kwestie rozwiązuje pierścionek Motiv. Można go nosić na jednym naładowaniu przez 24 godziny na dobę przez trzy do pięciu dni. Gdy przychodzi moment spadku mocy, wystarczy przyłączyć urządzenie do małej ładowarki, którą przytwierdzamy np. do breloka z kluczami. Gładka taśma pierścionka wykonana jest z ultra lekkiego tytanu, przez co nie obciąża dłoni, ani nie zahacza się. 

Motiv monitoruje tętno, śledzi nasze postępy w sporcie, monitoruje sen, liczy kroki. Te wszystkie funkcje udało się twórcom zmieścić w tak małym przedmiocie. Dostępny jest w dwóch kolorach: szarym i różowego złota. Ma wbudowaną pamięć wewnętrzną, obejmującą okres do pięciu dni, dzięki czemu nie musi być stale podłączony do smartfona. 

Jeśli chodzi o konkretne funkcje, przede wszystkim śledzi aktywność i zapisuje ją w aplikacji, w której ustala się indywidualne cele. Dodatkowo monitoruje rytm pracy serca, spalone kalorie, przemierzane odległości, typ aktywności, czas snu, tętno spoczynkowe, oraz liczy kroki. 

Dla zamartwiających się o prawidłowy dobór rozmiaru pierścionka, mamy dobre wieści. W pakiecie wraz z produktem otrzymujesz zestaw do kalibrowania. Ponieważ Motiv jest wodoodporny, może być noszony podczas ćwiczeń, mycia rąk, pod prysznicem... Możesz nawet z nim pływać. Wyposażono go w dwie ładowarki, które magnetycznie przyciągają pierścionek. Pełne naładowanie trwa około 90 minut. Kosztuje 199 dolarów.