Najmniejszy dron na świecie

Największy kłopot z najmniejszymi dronami to funkcja filmowania. SKEYENE Nano 2 nie ma z tym żadnego problemu, pozostając w rozmiarze mikro. 


Jeśli chcesz zostać szpiegiem, nie potrzebujesz budżetu opiewającego na kilka milionów. Dostępność produktów również jest ułatwiona. Z dronem SKEYENE Nano 2 poczujesz się jak prawdziwy szpieg i potrenujesz przed profesjonalnym startem Twojej kariery. Ten niewielki dron waży około 16g i mierzy 2,2 cm, a jego kamera ma przekątną 1,6 cala. Cena producenta to 129$. 


Wbudowana kamera umożliwia odbieranie przekazu na ekranie własnego smartfona, podpiętego do kontrolera. Dronem można latach w sześciu kierunkach i wykonywać różne akrobacje. Może on również poruszać się w jednym miejscu, przez co zdjęcie będzie bardziej dokładne. Jak już opanujesz sterowanie SKEYENE Nano 2, zalecane jest dostosowanie czułości elementów sterujących, aby lepiej je obsługiwać. 


Dron posiada także diody LED i - niestety - bardzo małą pojemność baterii. Wystarczy ona na pięć minut lotu. Ładowanie do pełna trwa około pół godziny. Nie wypada jednak winić za to producentów - cena i wielkość urządzenia rekompensują tę niedogodność. 


Zobaczcie lot drona:

Może zainteresuje Cię również dron, który lata do góry nogami?