Najinteligentniejsza koszula na świecie. Wibruje, gdy krzywo siedzisz.

Naładowana jest nowymi technologiami, które kojarzą się bardziej z Jamesem Bondem, niż z klasycznym ubraniem. 


Na pierwszy rzut oka - bardzo elegancka. 10Eleven9 to koszula, która łączy w sobie modę i najnowsze zdobycze technologiczne. Wyposażona jest w 9 kieszeni. Niektóre z nich posiadają specjalną funkcję blokowania sygnału RFID, co oznacza ochronę kart kredytowych i paszportów przed oszustwami lub kradzieżą. Ponadto posiada wiele czujników, w tym: monitory tętna, oddechowe, czujniki korekcji postawy, działające na zasadzie wibracji lub wysyłania powiadomień. Można odbierać nią telefon, czy regulować głośność muzyki. Do zestawu dołączona jest także kamerka, którą przyczepia się do koszuli - robienie zdjęć jeszcze nigdy nie było tak proste. 

Jeśli poważnie zastanawiacie się nad jej zakupem, pre-order na Kickstarterze kosztuje 149 dolarów, czyli 20% taniej, niż podstawowa cena produktu. Dodatkowo otrzymujecie aplikację mobilną, analizującą reakcje Waszego ciała. Tym samym łatwiejsza będzie ocena np. momentu, w którym nasz organizm osiągnął największy poziom stresu. Jak twierdzą sami twórcy, koszula wyprodukowana jest z materiału, który można użytkować przez cały rok. A co najważniejsze - można ją prać w pralce. 

Cel, jaki przyświeca firmie, to 'wypuścić na rynek ubranie, które nie tylko wygląda dobrze, ale również wspiera użytkownika na różne sposoby, aby ułatwić jego życie i uczynić je wygodniejszym'. Koszula to pierwszy krok do stworzenia smart produktu, który będzie kompatybilny z innymi urządzeniami typu smart.