HandyShower zmieni sposób korzystania z wody

Wynalazek polskiego inżyniera może zmienić sposób korzystania z wody tam, gdzie jej brakuje. 


Polski inżynier i wynalazca Zdzisław Iwanejko skonstruował urządzenie, które ma szansę rozwiązać globalny problem: brak dostępu do podstawowych czynności sanitarnych i bieżącej wody dla 1/6 ludzkości. Teraz szuka wsparcia finansowego od internautów na portalu Wspieram.to, by wyprodukować większą ilość urządzeń.


Jego wynalazek, HandyShower, spełnia wszystkie funkcje urządzeń łazienkowych, jest lekki, łatwy w użyciu, a dzięki opatentowanemu systemowi samozamykającego się zaworu nie marnuje choćby jednej kropli wody. Wymienne końcówki umożliwiają urządzeniu pełnić funkcje prysznica, kranu, bidetu czy pojemnika na wodę. Urządzenie powstało z myślą o krajach rozwijających się, w których panują trudne warunki sanitarne, a każda kropla wody jest na wagę złota. Wynalazek przyda się również wszystkim osobom, które lubią spędzać aktywnie czas w terenie: na campingach, festiwalach, obozach, w lesie i innych miejscach, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do sanitariatu. Dzięki HandyShower dostęp do wody możliwy jest nawet w warunkach ekstremalnych.


HandyShower realizuje misję firmy, jaką jest nieograniczony dostęp do wody, dla każdego i wszędzie. Każdy, kto kupi jeden egzemplarz HandyShower dla siebie, może wybrać organizację humanitarną, która dostanie dzięki niemu jeden egzemplarz urządzenia w prezencie. W ten sposób każdy wspierający produkcję HandyShower wspiera także dostęp do urządzenia dla najbardziej potrzebujących go osób.


Projekt można wesprzeć pod adresem: https://wspieram.to/handyshower