Kawałek drewna zagra Twój ulubiony utwór. Jak to możliwe?

Składa się jedynie z drewna, nie potrzebuje żadnego zasilania. Musicie w to uwierzyć!


Konstrukcję oparto na prostocie i naturalnym pochodzeniu dźwięku. Działa w nim tylko i wyłącznie sama akustyka, bez potrzeby korzystania z zewnętrznej mocy. Akcentuje zalety naturalnej produkcji i otwiera nowy rozdział odtwarzania dźwięków. Oprócz podkreślenia funkcjonalnych i designerskich aspektów gadżetu, koncepcję stworzono z myślą o uniwersalności - dostępna dla każdego typu smartfona.


Jeśli chodzi o proces powstawania Woodyfier, twórcy opisują go następująco:

Spędziliśmy ponad rok, opracowując niezbędne narzędzia do obróbki różnych rodzajów drewna, aby podkreślić ich jakość akustyczną. Następnie skupiliśmy się na testowaniu gotowego produktu w studiach nagrań i dostrojeniu produktu.


Pomysł zrodził się w połowie 2014 r., a następnie został niemal natychmiast wprowadzony w życie. Do współpracy zaproszono profesjonalistów z branży muzycznej. Głośniki Woodyfier stworzyła firma Avior. Produkcja odbywa się tuż za naszą granicą, a mianowicie w Czechach. 


Motto przyświecające twórcom z Avior brzmi:

Napawaj się muzyką, płynącą z drewnianego głośnika. Nie potrzebujesz baterii ani zewnętrznej mocy. W przeciwieństwie do innych głośników, ten jest samowystarczalny.