Sałatka na apetyt, garnek na zawsze

Ergonomia w kuchni to nie tylko meble. dobrze wybrane, nowoczesne akcesoria, wykonane z trwałych materiałów ułatwiają pracę i zdobią wnętrze.
Sałatka wygląda apetycznie podana w eleganckiej i funkcjonalnej salaterce Primavera, zaopatrzonej w czerwoną pokrywkę, która służy też jako deska do krojenia. W kuchni nigdy nie dość pomysłowości. Świadczą o tym barwne akcesoria proponowane na: www.modernform.pl.

Eleganckie szczypce do modnego i u nas sushi. Wykonane z aluminium, są bardziej trwałe niż drewniane pałeczki i lepiej wyprofilowane.
Zielone rękawice jako dodatek do patelni? Dlaczego nie. Odpowiedni materiał, z którego zostały wykonane, ochroni ręce przed oparzeniem.

Tarka do sera Parmenide ma nie tylko ładny kolor, ale i przemyślany, ergonomiczny kształt. Dzięki niej tarcie sera staje się przyjemnością.
 
Strefa żółta. Waga marki Guzzinio kulistym kształcie. Perfekcyjnie wykonana, jest bardzo wygodna w użyciu.
Garnek z serii Black Stone (firma Beem), z nierdzewnej stali, pokryty powłoką odporną na wysoką temperaturę i zarysowania.
Karafka na oliwę/ocet Bolli wykonana ze szkła i silikonu. Jej opływowy kształt ułatwia serwowanie przyprawy. Ożywiają ją kolorowe elementy, które dodają stylu i smaku.