Luksusowo i kobieco!

6–7 czerwca przejdą do historii jako prawdziwe święto kobiecego golfa. W tych dniach na polu golfowym Mazury Golf & Country Club oraz w Hotelu SPA Dr Irena Eris odbył się jubileuszowy, międzynarodowy turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup. To największy w Polsce i jeden z największych i najbardziej prestiżowych w Europie turniejów golfowych dla kobiet.

Aby podsumować jubileuszową edycję Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup należałoby 113 uśmiechniętych kobiet pomnożyć razy dwa dni sportowej rywalizacji i doskonałej zabawy. Wynik równania to niezliczone wspomnienia, 36 turniejowych dołków, 25 tysięcy uderzeń i 15 unikatowych statuetek zaprojektowanych specjalnie na turniej przez firmę YES. Zwyciężczynią 10. edycji została Dorota Zalewska z klubu Binowo Park GC.

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do zadbania o siebie w najbardziej luksusowym tego słowa znaczeniu – na wszystkie uczestniczki turnieju czeka bowiem pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris oraz wspaniałe okoliczności mazurskiej przyrody.

W tegorocznej edycji uczestniczki turnieju zawalczyły o specjalne puchary zaprojektowane przez markę YES. Fundatorem nagród od 2008 r. jest golfowa marka Chervo, która ubiera golfistki w eleganckie polo. Nagrodę główną dla zwyciężczyni ufundował Deutsche Bank, a dzięki szampanowi Perrier–Jouët, w specjalnym konkursie rozgrywanym zaraz po turnieju, pełnoletnie uczestniczki mogły zdobyć unikatową 9-litrową butelkę tego trunku (jedyną taka w Polsce). Ten wyjątkowy dom szampański, którego tradycje sięgają początków XIX wieku, należy do francuskiego stowarzyszenia marek luksusowych Comité Colbert, którego członkiem od 2012 r. jest również marka Dr Irena Eris. Od początku trwania turnieju Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup jego partnerem jest AUDI Rowiński – Wajdemajer, a od 2014 r. partnerem turnieju jest również doskonała szwajcarska manufaktura zegarkowa TAG Heuer.