Druga twarz Piotrusia Pana

Wywiady z popularnymi osobami dzielę na dwie grupy. Pierwsza to rozmowy oparte na standardowych pytaniach, na które odpowiada się z lekkim zniechęceniem i tak też się je czyta.

Drugi typ wywiadów to te, które dzięki dociekliwości i inteligencji osoby je przeprowadzającej potrafią diametralnie odmienić mój stosunek do bohatera rozmowy oraz pokazać nieznaną mi wcześniej stronę jego osobowości. Zdecydowanie do tej ambitnej grupy należał wywiad z aktorem i – co ciekawe – dyrektorem ambitnego teatru Tomaszem Karolakiem. Wieczny Piotruś Pan, harcerz, który skacze z kwiatka na kwiatek, lubi imprezy i nie gardzi rolami w słabych filmach – tak do tej pory postrzegałam pana Tomka. Dzięki przesyconej inteligencją i dowcipem bardzo szczerej rozmowie o aktorstwie, planach na przyszłość i sposobie stworzenia wartościowego azylu sztuki zrozumiałam, że młodzieńczy urok i błysk w oku są tylko jednym z wielu, jakże ciekawych, wcieleń aktora.

Sara

„Sukces" na Facebooku ma już 5,5 tys. fanów. Czekamy na kolejnych. Zachęcamy do wymieniania opinii o naszym miesięczniku oraz do dyskusji na tematy, które poruszamy. Na naszych facebookowych znajomych oraz fanów czekają nagrody.

facebook.com/sukces.magazynnagrodę

Perfumy Lady Rebel firmy Mango otrzymuje Pani Sara.

Autorzy pozostałych listów otrzymują książkę „Hamphrey Bogart. Twardziel bez broni" Wydawnictwa Dolnośląskiego.

Cze­ka­my na Państwa li­sty: SUK­CES, ul. Prosta 51, 00-838 War­sza­wa, listy@sukcesmagazyn.pl