Do zadań (nie) specjalnych

Nie tylko od święta czy na wyjątkowe okazje. Oto aplikacje, które idealnie sprawdzą się w zarządzaniu codziennością. Bez obaw: nuda użytkownikom nie grozi

Serialowa przypominajka

Idealne rozwiązanie dla serialowych maniaków, którzy w natłoku oglądanych seriali mogą stracić rachubę. Dzięki TV Show Reminder nie trzeba się już będzie zastanawiać, na którym odcinku skończyliśmy oglądanie. Aplikacja śledzi nadchodzące odcinki i informuje użytkownika. Nie przegapi żadnej premiery.

Przesyłka kontrolowana

Kupowanie w sieci ma swoje niewątpliwe plusy. Tylko co zrobić, gdy tracimy kontrolę nad przesyłkami? Aplikacja Przesyłki Pocztowe umożliwia ich śledzenie, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Czysta przyjemność

Magazyn „Men's Health" uznał Trace Snow Ski Snowboard Track za najlepszą aplikację dla amatorów sportów zimowych. W odróżnieniu od produktów typu Endomondo skupiających się na naszych wynikach ta pozwala czerpać przyjemność z nart. Mierzy prędkość, precyzyjnie lokalizuje użytkowników. A żeby z niej korzystać, nie trzeba mieć roamingu na obcej ziemi.

Pamięć kierowcy

Dla tych, którzy postanowili, że w tym roku wreszcie dopilnują wszystkich opłat, terminów przeglądów i ubezpieczeń swojego auta. Aplikacja PitStop zapamiętuje także większą liczbę pojazdów, wysyła właścicielowi przypomnienia (np. kiedy wymienić olej) i sumuje koszty utrzymania auta.

Dobrotliwy coach

Noom Coach: Weight Loss Plan to aplikacja dla odchudzających się. Jest czymś znacznie więcej niż tylko liczydłem kalorii „nabytych i zużytych". To bardziej opiekun i strażnik prozdrowotnych wyborów. Nie tylko liczy kalorie, ale także dba o ruch. Można wybrać sport, jaki uprawiamy: bieganie, boks czy tylko spacerowanie. Program zapisuje liczbę spalonych kalorii. A jeśli zrobimy sobie dzień lenia, nasz plan zostanie przebudowany tak, aby osiągnąć cel w dłuższym czasie.

Nie tylko na stok

Lifestyle'owy gadżet dla społeczności narciarzy, snowboardzistów oraz miłośników gór. Snocru została wyróżniona przez „Snowboard Magazine" oraz „The Wire". Informuje o globalnych warunkach śniegowych, umożliwia kontakt z przyjaciółmi w czasie rzeczywistym dzięki czatowi, podaje dokładny pomiar prędkości i przemierzonego dystansu. Znajdzie także najbliższy sklep, bar na stoku, stację benzynową i, co równie ważne, najlepszą imprezę après ski.

Przystojny menedżer finansowy

Aplikacji do zarządzania finansami jest mnóstwo, ale ta jest... najładniejsza. Pastelowa kolorystyka, minimalistyczny design i bardzo praktyczne rozwiązania. Monefy pozwala przeanalizować wydatki z perspektywy dni, tygodni, miesięcy i lat. Jest także opcja budżetu, gdzie można wyznaczyć określoną kwotę do wydania na miesiąc.