Co w czerwcowym "Sukcesie"

Ranking najlepszych designerów świata, kim są spadkobiercy fortun polskich milionerów, Michał Żebrowski o swojej najtrudniejszej roli - to i wiele więcej już od dziś w kioskach, na tabletach i w sieci. Co jeszcze znajdą Państwo w czerwcowym magazynie "Sukces"?

:: Bądźmy dumni z siebie. Jeszcze się podczas mistrzostw zdziwimy, jak nam się Polska udała. Po to się wydaje miliardy na turniej. A miliony zysków? Też będą, ale według UEFA: sukcesy wasze, w kieszenie nasze - o Euro 2012 pisze Paweł Wilkowicz.

:: Żebrowski: nadal czuję się wrażliwy. Rzutki menedżer promocji, aktor. Michał Żebrowski przekonująco gra swoją najnowszą rolę - dyrektora prywatnej warszawskiej sceny. I sugeruje, że nie powiedział w tej kwestii ostatniego słowa.

:: Moda Sukcesu. Zobacz wideo z sesji:

+ więcej

 

:: Synowie marnotrawni czasem wracają. Nie śpią do południa, nie podróżują dookoła świat i nie zaczynają dnia od truskawek z szampanem. Dorosłe dzieci polskich miliarderów, dziedzice fortun zasiadają w zarządach rodzinnych spółek albo prowadzą własne interesy. Do pracy zwykle przychodzą pierwsi, a wychodzą ostatni.

:: Trzynastu poetów designu. Stół może stać na rowerowych kółkach, lampa przypominać pająka, a półka mieć kształt sinusoidy. Wszytko jest możliwe, jeśli ma się wyobraźnię i talent. Oto nasz subiektywny ranking.

:: Hakerzy. Mafia XXI wieku. Kiedyś postrach w bankach siali rewolwerowcy. Dziś robią to komputerowi maniacy.

:: Niezgoda: Kłamstwo w reklamie może być bardziej lub mniej szkodliwe, ale jak każde kłamstwo ma krótkie nogi

:: Hatalska: Podejrzany typ w przepoconym podkoszulku siedzi w jakiejś obskurnej norze, przegląda informacje o nas, sprawdza, gdzie akurat jesteśmy, pakuje się do samochodu i z obłędem w oczach podąża w naszym kierunku - o reklamie, horrorach i upublicznianiu prywatnych danych

:: Fogelman: Chińczycy nie zdominują świata, bo mają mało młodych kobiet. Chiny są jak XIX-wieczna Rosja

 

Więcej już od wtorku w kioskach, na tabletach i w internecie