Zwiastun Stranger Things 2 nareszcie jest!

Pierwszy ośmioodcinkowy sezon Stranger Things zdobył ogromną liczbą fanów na całym świecie. Z niecierpliwością czekali oni na informację o drugim sezonie, dlatego pojawienie się zapowiedzi kolejnych przygód Jedenastki (Eleven) i jej 4 przyjaciół wywołało pozytywne zamieszanie wśród internautów.

Serial o grupie amerykańskich dzieci stał się jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą produkcją Netflix. Akcja serialu osadzona w latach 80. rozgrywa się na terenie stanu Indiana, dzięki czemu serial ma specyficzny klimat nawiązujący do filmów Stevena Spielberga czy Ridleya Scotta. Scenariusz braci Dufferów połączył gatunki horroru i science-fiction. Produkcja przyciągnęła przed ekrany miliony widzów, którzy po obejrzeniu ostatniego odcinka pierwszej serii nie mogli doczekać się kolejnej.

Producenci zapowiadają, że drugi sezon będzie miał więcej z gatunku horroru, a główny potwór ma być straszniejszy niż Demogorgon z pierwszego sezonu. Życie mieszkańców miasta Hawkins nie zdążyło jeszcze wrócić do normalności po ponurych wydarzeniach z pierwszej serii, a na bohaterów już czekają kolejne zatrważające przygody…Foto: Google