Zapomnisz, czym jest kac

W końcu nadszedł czas, aby pożegnać się z kacem. Objawy typu ból i zawroty głowy czy nudności zna z autopsji prawie każdy. Nowa tabletka Flyby może z łatwością złagodzić poranki po długich wieczorach. 


Flyby wymyślił w 2016 roku 23-letni Eddie Huai z Nowego Jorku, po tym jak odkrył, że człowiekowi brakuje enzymu, który radziłby sobie z alkoholem i nie powodował negatywnych skutków ubocznych. Podczas wizyty w Tokio spróbował japońskiego suplementu do picia, dzięki któremu po imprezowej nocy obudził się rano w doskonałym stanie. Japoński suplement zawierał kurkumę, stąd Eddie postanowił zbadać jaki może mieć ona wpływ na ludzki organizm.

Może zainteresuje Cię również domowy keg, który przechowa ulubione piwo w idealnych warunkach?

Na podstawie badań stworzył Flyby, która zawiera oset mleczny, chroniący wątrobę przed toksynami. W składzie jest również witamina C, kwas liponowy i dihydromirystyna, które pomagają organizmowi rozbić i metabolizować toksyny alkoholowe. Flyby wspiera przetwarzanie acetaldehydu, związanego z chemikaliami (jest 30 do 40 razy bardziej toksyczny niż alkohol), ułatwiając enzymom rozkład toksyn i uzupełnianie składników odżywczych.

O efektywności tabletek świadczą statystyki. 60% klientów dokonało ponownego zakupu, a prawie 90% twierdzi, że pigułka była skuteczna.


Fot. Flyby.com