W wolnym czasie #2 - Gry planszowe na weekend! KONKURS

Śnieg za oknem, oblodzone chodniki, temperatura na minusie... Kiepska perspektywa, żeby wyjść z domu, prawda? W drugiej odsłonie naszego poradnika, co można robić w domu zimą - gry planszowe.

1. Sen

W 'Sen' najlepiej gra się z rodziną. Więc, jeśli twoi rodzice, rodzeństwo, mąż lub teściowe nie są jeszcze zapalonymi graczami - ten wybór będzie idealny. To tytuł dla początkujących, ale nie znudzi zaawansowanych. Gra typu press your luck z elementami memory.
2. Star Realms 

Gra karciana dla wszystkich pragnących kosmicznych przygód i dobrego designu. Tytuł przeznaczony dla dwóch graczy, idealny do spakowania nawet w kieszeń kurtki - pudełko ma rozmiar kieszonkowy! Proste zasady i dużo możliwości.
3. Ubongo

Gra, która wymaga szybkiego reagowania, strategicznego myślenia i zamiłowania dla łamigłówek. Jakie są opinie graczy? Podobno szybko się nie nudzi, nigdy nie kończy i daje wiele możliwości rozgrywania. Obsypana nagrodami na całym świecie!
4. T.I.M.E. Stories

Coś dla miłośników fabuły i znowu - dobrego designu. Bardzo ładnie zaprojektowana gra, w której nie zabraknie zagadek, zastanawiania, kombinowania, a cała historia rozgrywa się na kartach. Spodoba się miłośnikom pokój-zagadek!
5. Pixie Queen

Dla wytrawnych graczy, którzy wcielą się w rolę przywódców wróżek, prześcigających się, aby zadowolić swoją królową. Rywalizację podkręcają punkty karne i punkty zwycięstwa, które wędrują na konta graczy. Spodoba się miłośnikom negatywnej interakcji.
Mamy dla was nagrodę! Do wygrania jeden egzemplarz gry SEN opisanej przez nas w punkcie pierwszym. Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo Nasza Księgarnia!

Żeby wygrać grę wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie do ciebie ma trafić ten tytuł? Odpowiedzi umieszczajcie w komentarzach pod postem na naszym facebooku do 28.01. Jeśli nie chcecie pisać komentarza - napiszcie nam odpowiedź w wiadomości! Zwycięzcę wybierzemy w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu i ogłosimy w nowym poście!