Ruszają prestiżowe studia doktoranckie w dziedzinie biznesu

- Zaoczne studia doktoranckie na poziomie zaawansowanym dla specjalistów w dziedzinie biznesu I Połączenie badań naukowych z zastosowaniem praktycznym; - Wzorcowa współpraca pomiędzy Europejskimi instytucjami uniwersyteckimi; - Rozpoczęcie studiów - jesień 2017; - Rekrutacja otwarta.

Nowy kierunek "Studia doktoranckie z zarządzania dla kadry kierowniczej" zostanie uruchomiony jesienią 2017 r. przez MCI Centrum Zarządzania w Innsbrucku jako prestiżowe zaoczne studia doktoranckie dla specjalistów w dziedzinie biznesu.

Kierunek studiów oferuje prestiżową ścieżkę rozwoju członkom kadry kierowniczej, którą opracowano w taki sposób, żeby była zarówno wymagająca pod względem naukowym jak i pobudzająca intelektualnie, wypełniając lukę pomiędzy tradycyjnymi studiami doktoranckimi i studiami DBA (Doctor of Business Administration) skierowanymi do specjalistów.

Ten międzynarodowy kierunek studiów doktoranckich będzie zorganizowany wspólnie przez: 

- Uniwersytet w Antwerpii (https://www.uantwerpen.be/en/) (Belgia),

- Szkołę Zarządzania w Antwerpii (https://www.antwerpmanagementschool.be/) (Belgia),

- Centrum Zarządzania w Innsbrucku (https://www.mci.edu/de/) (Austria).

Zajęcia w ramach programu czteroletnich zaocznych studiów doktoranckich dla kadry kierowniczej będą odbywały się w Antwerpii (50%) i w Innsbrucku (50%) i będą łączyły badania naukowe z praktycznym zastosowaniem wiedzy. Rekrutacja jest otwarta.

Źródło: PAP

Autor: Anna Adamska