Kod rabatowy na e-kiosk.pl i egazety.pl

eGazety to pierwsza platforma w Polsce z elektronicznymi wydaniami drukowanych gazet. Natomiast serwis e-Kiosk.pl zajmuje się dystrybucją prasy cyfrowej, audiobooków i e-booków, umożliwiając dostęp do tych mediów 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca na świecie! 


Do odczytu e-gazet stworzyliśmy eGazety Reader - specjalny program, który pozwala wygodnie czytać oraz archiwizować wcześniej pobrane wydania. Jesteśmy liderem na rynku polskiego e-kolportażu. W naszej szerokiej ofercie blisko 500 tytułów prasowych mamy dzienniki ogólnopolskie wraz z wydaniami regionalnymi, tygodniki oraz magazyny m.in. lifestylowe, branżowe i hobbystyczne. Wszystkie w formie przyjaznej środowisku, dostępne w ciągu kilku sekund na ekranie komputera, iPada i telefonu. 

Natomiast w e-Kiosku możesz czytać treści, korzystając z wersji desktopowej e-Kiosk Readera lub aplikacji mobilnych na system Android i iOS. Za wszystkie zamówione produkty zapłacisz wygodnie kartą płatniczą lub przelewem online. Twoje ulubione tytuły są w zasięgu ręki - wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie.


Specjalnie dla czytelników poznajtrendy.pl przygotowaliśmy rabat na zakupy w serwisach e-Kiosk.pl  i eGazety.pl

Dziękujemy, że jesteście z nami :)