Jedzenie oczami... na instagramie! #1

Stare powiedzenie mówi: je się oczami. Zobaczcie restauracje, które doskonale zrozumiały ten przekaz i prowadzą kolorowe, kuszące i samkowite instagramy! Oraz pyszne jedzenie, które polecamy!

1. Razowa Bistro

Wrocławska 20, Poznań

https://www.instagram.com/razowa_bistro/ 

Kanapka to najprostsze danie - naprawdę? A może być pełne finezji i smaków, których sobie nie wyobrażamy. Szczególnie w takim wydaniu - na pieczywie najwyższej jakości, z dodatkami, które zamienią każde śniadanie w prawdziwą ucztę. Wszystko dzięki współpracy z piekarnią rzemieślniczą, która przez doświadczenie z dwóch dekad wyrabiania pieczywa ma najlepsze receptury i przypomina, że w chlebie można się rozsmakować.


2. Meh

Woźna 17, Poznań

https://www.instagram.com/meh.restauracja/ 

Restauracja z wyraźną fascynacją skierowaną w stronę kuchni Azji i Europy. Na instagramie - minimalistycznie, finezyjnie. Widać radość z jedzenia!


3. Solec 44

Solec 44, Warszawa

https://www.instagram.com/solec44/ 

Legendarna restauracja, w której gotuje jeden z najlepszych szefów kuchni Aleksander Baron, na instagramie przedstawia swoje dania w sposób prosty - dobra fotografia i opis co znajduje się na talerzu, z podkreśleniem, że pochodzi od najlepszych dostawców!


4. Roślina

Schroegera 80, Warszawa

https://www.instagram.com/roslinacafe/ 


Piękna wegańska restauracja na warszawskich Starych Bielanach ma wspaniałą atmosferę i widać to w mediach społecznościowych. Zdjęcia kuchni o od kuchni. Wszystkie zachęcające do wizyty!


5.  Raj w niebie

Nowy Świat 21, Warszawa

https://www.instagram.com/rajwniebie/ 


Pierwsza w Polsce kuchnia, która specjalizuje się w kuchni hawajskiej! Podobnie egzotyczna jest ich estetyka na instagramie. Jesienią koniecznie trzeba wybrać się na Hawaje... w Warszawie!