Gry planszowe na walentynki!

Propozycji na spędzenie Walentynkowego wieczoru z ukochaną osobą jest wiele – my wybieramy gry planszowe! Oto nasze propozycje tytułów idealnych dla par!

Gra na emocjach w sam raz wpasuje się w Walentynkowy klimat! Jest idealnym pretekstem do rozmowy o uczuciach, a przy okazji gwarantuje świetną zabawę! Bąbelsy wprowadzą Was w kolorowy świat, przy okazji zapewniając fantastyczną rozrywkę. Po jednej partii zechcecie zagrać jeszcze kilka razy – tak działają na nas Bąbelsy, są pozytywnie uzależniające! Ich dodatkowym plusem są łatwe zasady, które można wytłumaczyć w minutę.
Patchwork to gra, przy której trzeba wytężyć szare komórki, ale można się przy okazji również świetnie bawić. Naszym zadaniem jest ułożyć jak największą kołderkę, przy okazji zbierając guziki.
Tajniacy: Duet to świetna gra kooperacyjna, w której razem dążymy do zwycięstwa. Przy okazji możemy poznać samych siebie poprzez skojarzenia, na których opiera się cała gra.
Gejsze pozwolą nieźle się nagłowić, a krótki czas rozgrywki zachęci nas do powtórzenia zabawy przy kolejnych partiach. Szczególnie polecamy miłośnikom Japonii – klimat odczuwalny tak bardzo, że aż czuć zapach kwiatów sakury.
Dzięki uprzejmości wydawnictwa Nasza Księgarnia mamy dla Was konkurs, a wygrać możecie egzemplarz Gry na emocjach. Wystarczy, że opiszecie nam swoją największą miłość (to nie musi być druga osoba!). Na odpowiedzi czekamy pod postem konkursowym na Facebooku do niedzieli do końca dnia.