#Bookstagram - co one czytają?

Literatura i nowe media? Jak najbardziej! 

Hasztag #terazczytam na Instagramie odsyła do prawie 70 tysięcy postów. Dzielenie się nowościami literackimi, ciekawymi autorami i zaskakującymi publikacjami tworzy książkową społeczność wymiany literackich doświadczeń. Kogo obserwować?


@prostymislowami

https://www.instagram.com/prostymislowami/
Klimatyczny instagram Natalii to nie tylko fotografie przeczytanych książek, ale krótkie, błyskotliwe recenzje przeczytanych pozycji.


@ksiazka_przyjacielem

https://www.instagram.com/ksiazka_przyjacielem/
Inspiracje literackie, ale nie tylko - na pięknych fotografiach Ani zobaczymy też ciekawe wnętrza i dobre jedzenie, ale wszystko kręci się wokół książek!


@imperiumksiazkomaniaczki

https://www.instagram.com/imperiumksiazkomaniaczki/
Dziewczyński instagram Aleksandry wywołuje w nas wspomnienia dzieciństwa, kiedy sięgałyśmy po książki Małgorzaty Musierowicz ucząc się z nich 'dorosłego' świata. Dużo literatury popularnej, wśród której każdy znajdzie coś dla siebie.


@magical_reading

https://www.instagram.com/magical_reading/
Bookstagram - takim hasłem Agnieszka określa swoją instagramową przestrzeń. Minimalistyczne ujęcia, dużo fotografii autorki z polecanymi publikacjami. Odwiedzający od razu mają poczucie, że ktoś dzieli się z nimi swoją prywatną przestrzenią.


@podrozdokrainyksiazek

https://www.instagram.com/podrozdokrainyksiazek/
Jesienią - wrzos, latem - kwiaty. Konsekwentnie prowadzona scenografia eksponuje literackie tytuły. Estetyka nas zachwyciła!


#Fotografie należą do podpisanych autorek.