3 książki... dla dorosłych!

W cotygodniowej odsłonie 3 książki... nasza redakcja poleca publikacje dla dorosłych. Wszystko, co chcecie wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać, znajdziecie w poniższych lekturach: Seks Przyszłości. Nowa wolna miłość. Emilly Witt


zobacz na nexto.plEmilly Witt napisała antropologiczny poradnik o seksie, w którym opisuje jak zmienia się seksualność na świecie i analizuje skutki dokonującej się od lat 60. rewolucji. Aplikacje internetowe, joga orgazmiczna, antykoncepcja jako prawa człowieka, polamoria - po lekturze tej publikacji te pojęcia nie będą wam obce.


O rozkoszy. Zbigniew Lew Starowicz


zobacz na nexto.pl


Profesor Lew-Starowicz odkrywa przed swoimi czytenikami wszystkie tajemnice seksu. Poręczne kompendium wiedzy jest kontynuacją jego serii 'O kobiecie' i 'O mężczyźnie' i podejmuje takie tematy jak seks tantryczny, orgazm, fantazje, afrodyzjaki. Autor zastanawia się też, czy seks jest przereklamowany?


Chciałabym... chciała. O czym Polki marzą w łóżku. Andrzej Depko, Sylwia Jędrzejewska.


zobacz na nexto.plAby sięgnąć po prawdziwą wiedzę, o czym Polki marzą w łóżku, czy życie seksualne je satysfakcjonuje, czego im brakuje i czego poszukują, autorzy sprawdzili u źródła. Po serii rozmów i zwierzeń powstał bardzo praktyczny poradnik dla kobiet - aby nie bały się otwarcie mówić o swoich potrzebach oraz dla mężczyzn - aby wiedzieli jak te potrzeby mogą zrealizować.