#trendy: stylizacje biznesowe z sieciówek

Trendy na sezon jesienny sprzyjają kobietom, które obowiązuje elegancki dress code - dominują damskie garnitury , często zakładane na gołe ciało, a rządzi wszechobecny krój marynarkowy.

Nawet  w sukienkach. Sukienka o kroju marynarki, do której założymy długie buty sprawdzi się w codziennych, ale mniej oficjalnych sytuacjach w pracy. Dla tych, które nie lubią klasycznej elegancji i chcą ją przełamać nutą ekstrawagancji, polecamy łamać wszelkie zasady dobrego smaku - nosić oversize na wszystkie możliwe sposoby. Spodnie dzwony, a do nich szeroka marynarka? Rozwiązanie najczęściej polecane wysokim paniom, bo taka stylizacja niesie ze sobą ryzyko skracania sylwetki, ale dla odważnych niższych pań, którym po drodze z awangardą także pasuje!

Koniec z nudą - czas na kolor. Burgund, fiolet zastąpią nieśmiertelny kremowy, za to nadal dobrze się trzyma ponadczasowa czerń. Od kilku sezonów obserwujemy tendencję skierowaną na wzorzysty total look - nie bój się tego. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zaszaleć - wybierz niecodzienną fakturę - aksamit, jedwab, welur. 

No i zupełny numer jeden w tym sezonie - krata. W kratę nosimy absolutnie wszystko!

Zobaczcie nasze propozycje, wybrane dla was spośród oferty sieciówek - może coś wpadnie wam w oko? Czas na zmianę garderoby!


Uterque, dzwony, 425 zł


Massimo Dutti, garnitur, 699 zł


Mango, koszula 199 zł


Zara, sukienka o marynarkowym kroju, 399 zł


Mango, kombinezon 269 zł


Zara, marynarka, 399 zł


Massimo Dutti, kimono, 579 zł


Simple, spódnica 159,90 zł


Uterque, spódnica, 375 zł