Sesje Sukcesu - jak zmieniały się trendy w modzie? #1

Ogłaszamy powrót do Sukcesu! Magazyn Sukces inspirował, zapraszał największe gwiazdy, gościł przed kamerą artystki i artystów. 'Ludzie Sukcesu' kreowali trendy, byli soczewką przez którą można było oglądać światowe mody. Powracamy do was z serią sesji zdjęciowych, które elektryzowały czytelników magazynu Sukces, a dzisiaj spoglądamy na nie z nostalgią, ale też odpowiadamy sobie na pytanie: Jak zmieniały się trendy w modzie?

W pierwszej części naszego przeglądu powracamy do sesji Joanny Przetakiewicz - kreatorki mody i właścicielki marki La Mania. Jak zmieniała się moda i jak zmieniła się Joanna?

Zobaczcie zdjęcia. 


Dla 'Poznaj Trendy' zmiany w wizerunku Joanny Przetakiewicz, od sesji w Sukcesie w 2011 roku do dzisiaj, komentuje Bartłomiej Balicki, bloger szołbiznesowy:

'Wydaje się, że jako twórczyni takiej marki jak La Mania Przetakiewicz od zawsze powinna mieć nienaganny styl. Zdaniem niektórych redaktorów i portali uchodzi za ikonę mody, ale jej pierwsza dekada obecności na warszawskich salonach to pasmo krzykliwych i niezbyt atrakcyjnych kreacji. Można byłoby to usprawiedliwić trudnym okresem dla bycia celebrytą w Polsce, jednak mowa tu o partnerce nieżyjącego już Kulczyka. Dopiero od pokazu La Manii w grudniu 2014 roku można powiedzieć, że Joanna porzuciła kicz i stawia na bardziej eleganckie kreacje'. Zdjęcia i montaż: Mikołaj Tocki