Must have - żółta torebka

Czy żółta torebka jest idealnym wyborem na obecny sezon? Absolutnie TAK! To właśnie na ten odważny kolor postawili projektanci, tworząc kolekcje na lato 2017. 

Cytrynowa żółć zdominowała wybiegi i pojawiła się m.in. u Gucci, Acne, Pucci, Ackermann czy Jil Sander. Badania wykazują, że żółty jest jednym z najmniej lubianych przez nas kolorów, ale to właśnie ten sezon bezsprzecznie należy do niego. Jest to na pewno związane z jego ostrzegawczym charakterem i faktem, że od razu przyciąga uwagę - dlatego tak wiele firm decyduje się na użycie go w swoim logo. 

Ja postawiłam na tę soczystą torebkę, ponieważ będzie świetnym dodatkiem do letnich zestawów. Z powodzeniem przełamuje czarne total looki, jak ten poniżej, dzięki czemu stylizacja nie jest nudna i dalej wyróżnia się klasycznym charakterem. Jej ryzykowne połączenie z odważnymi spodniami obroniło się na piątkę z plusem. Duże znaczenie ma tu gra dobranych kolorów. Pamiętajmy o tym, aby żółty łączyć raczej ze spokojnymi odcieniami, bo świetnie prezentuje się w duecie z pastelami. Ale zestawiona z czarnym total lookiem będzie wyglądać obłędnie.

Autor: www.rosalieeve.pl 
Okulary - Primark

Torebka - Pinko

Naszyjnik - Apart by Elixa

Body - H&M 

Spodnie - BrillanteBoutique 

Szpilki - Zara

Źródło: www.rosalieeve.pl