KWESTIONARIUSZ STYLU: Greenwithenvy

Zadajemy dziesięć pytań dziewczynom, których styl nas inspiruje. Poznajcie je lepiej!

Sukces oznacza dla mnie...  Życie w zgodzie ze sobą oraz własnym stylem. Każdy dzień, który mogę zakończyć z uśmiechem na twarzy jest moim małym krokiem na drodze sukcesu.  

Mój ulubiony polski projektant/ projektantka to... zdecydowanie Maciej Zień! Uwielbiam jego kreacje. Lekkość łączenia materiałów, form oraz barw. Podziwiam Maćka również za jego osobowość. Miałam okazję współpracować z Projektantem przy jednym z pokazów dla Ptak Fashion City. To był bardzo mile spędzony czas, który chętnie wspominam. 

W mojej szafie nie może zabraknąć... oryginalnej torebki! Moje koleżanki nazywają mnie mistrzynią odlotowych dodatków. W swoich zasobach mam już torebkę w kształcie telefonu, ananasa, kota, zobaczymy co będzie następne  

Współczesna ikona stylu to... staram się nie porównywać do innych ani nie inspirować stylem gwiazd. Natomiast jestem ogromną fanką Macademian Girl jej outfity są zdecydowanie w moim guście. Jeśli miałabym wybrać ikonę XXI wieku pewnie postawiłabym właśnie na Tamarę.  

Uważam, że współczesna moda jest... Piękna! Każdy sezon zaskakuje mnie wielością trendów. Każda kobieta może dopasować coś dla siebie.  

Ostatnio czytałam... Z racji zawodu ostatnio czytam same poradniki dotyczące mediów społecznościowych, nad czym bardzo ubolewam. Na mojej półce od kilku miesięcy czekają „Slow Fashion”, „Historia ubiorów” oraz „Zemsta ubiera się u Prady”. Gdyby doba miała 48 godzin… 

Mój ostatni zakup to... Piękny płaszcz maxi w energetycznym, pomarańczowym kolorze. ORANGE is the new black! 

Na ulicach zachwycają mnie kobiety, które... lubią bawić się modą! Uwielbiam kobiety, które są odważne, potrafią łączyć kolory, nie boją się „inności”.  

Mój makijaż na co dzień to... kreska zrobiona na szybko eyelinerem, delikatnie podkreślone tuszem rzęsy oraz naturalny uśmiech  Dzień zaczynam od... chwili pozytywnego myślenia w towarzystwie mojej ulubionej kawy. 


Zajrzyj na: greenwithenvy.pl/