Kultowe mom jeans znowu modne

Masz już dość wąskich spodni i szukasz dla siebie modnej alternatywy? Postaw na mom jeans - najpopularniejszy model lat 90-tych i bądź trendy tej wiosny! 

Moda wraca do nas jak bumerang i nigdy nie wiadomo czym nas zaskoczy. Z pewnością nikt, nie kryje zdziwienia patrząc na swoje zdjęcia z przeszłości, często zastanawiając się jak mógł postawić na akurat na taką stylizację, a niedługo okazuje się, że to właśnie ten look idealnie wpisuje się w obecne trendy! Dzisiaj możemy wyróżnić wiele tendencji modowych, ale zdecydowanie najgorętszą propozycją są lata 90-te. To akurat w tym okresie noszono modne chokery, kabaretki, wiele denimu, a przede wszystkim kultowe mom jeans! Przez wielu kojarzone są z latami młodości, a ich popularyzację zawdzięczamy serialowi Beverly 90210, jaki był hitem ostatniej dekady XX wieku. Na pewno pamiętacie grupę przyjaciół ze słonecznej Kalifornii, której w każdym odcinku najczęściej towarzyszył właśnie ten model jeansów. Ich zwolennicy cenią je za wygodę i niewymuszony charakter, bo choć nie podkreślają figury to są świetną alternatywą dla rurek. Są też dobrym rozwiązaniem dla osób o wąskich biodrach, a wręcz stworzone dla chłopięcych sylwetek. 


Choker – Bonprix / Okulary – Primark / Kurtka – Yoshop /  Pasek – Calvin Klein / Torebka – Bonprix / Spodnie – Primark / Buty – Deez24


Autor: Anna Adamska