Ci mężczyźni zmieniają myślenie o modzie!

Moda już dawno przestała być kobiecą domeną. To pole, które musimy współdzielić z mężczyznami, a oni bardzo dobrze radzą sobie nie tylko w rozpoznawaniu trendów, ale też wykorzystywaniu narzędzi internetowych do przesyłania w świat przesłania - nowoczesny mężczyzna to taki, który o siebie dba.


Poznajcie naszą ulubioną piątkę!1. Modny Tata
Czyli Michał Będźmirowski. Jego strona, to platforma, która łączy w sobie sport, modę i rodzicielstwo. Poznajemy Michała i jego synka, dla którego - jak pisze autor - stworzył swoją stronę. "Nie chcę kreować się na idealnego tatę, pisze Michał, bo zwyczajnie nim nie jestem. Ale chcę pokazać mojemu Synowi, że mogę być aktywnym uczestnikiem jego życia nie rezygnując z własnych zainteresowań i pasji". Na "Modnym Tacie" znajdziemy zakładki dotyczące nie tylko garderoby, ale życia rodzinnego, kuchni, sportu i wszystkiego, w czym uczestniczą wspólnie na co dzień.


2. For Gentelman
Albert Borowiecki może być dla początkujących w modzie męskiej prawdziwym kompendium wiedzy na temat elegancji. I to elegancji z wyższej półki. Oosbna zakładka na temat zegarków mówi czytelnikowi, że ma do czynienia z prawdziwym pasjonatem detali. A te detale przejawiają się w każdej propozycji stylizacyjnej i poradnikowej.


3. Tomasz Miler
To prawdziwa perełka. Znakiem ropoznawczym Tomasza Milera są idealnie skrojone garnitury o wyrazistych, ciekawych printach i przeszyciach. Sięga po tradycję męskiego ubioru, ale przełamuje ją bardzo nowoczesnymi detalami, takimi jak poszetki (po które niestety tak rzadko sięgają panowie!) albo ekscentryczne krawaty. Własciciel marki Miler Menswear. Poznajcie ją, a już nigdy nie traficie do sieciówki!


4. Outdersen
Jeden z pierwszych ekspertów od mody męskiej, który przyjął się w internecie na szeroką skalę. Bardzo słusznie, bo eklektyczny, ale przede wszystkim elegancki styl Łukasza, kojarzący się od razu z włoskimi ulicami, powinien inspirować wszystkich panów. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że odkąd Outdersen pojawił się w internecie mężczyźni zaczęli się lepiej ubierać!


5. Rebel Fashion StyleKonrad jest kolejnym blogowym weteranem, bo początek jego obecności w sieci datuje się na 2013 rok. Tym różni się od innych panów piszących o modzie, że nie koncentruje się na wpisaniu klasycznej elegancji w ramy stroju codziennego. Konrad elegancję łączy ze streetowym lookiem i ma w tym niesamowite wyczucie. Na szczęście jest też personal shopperem, więc panowie mają szansę skorzystać z jego pomocy przy dobieraniu garderoby!