Bohomoss - eleganckie i kobiecie pidżamy

Ideą marki Bohomoss jest projektowanie luksusowej odzieży nocnej. Na ich instagramie możemy przeczytać: ' Z wielką precyzją i kunsztem projektujemy i szyjemy w Polsce, abyś z nami o każdej porze dnia i nocy czuła się jak milion dolarów'.

Każda kobieta uwielbia wyglądać zarówno stylowo jak i elegancko, a z Bohomoss stało się to możliwe nie tylko w ciągu dnia ale i nocy. Marka dba o naszą wygodę podczas snu, ale i o to, abyśmy zaraz po przebudzeniu wyglądali rześko i promiennie. W poszukiwaniu idealnego kompletu do spania lub lekkiej koszuli nocnej nie musimy już przemierzać galerii handlowych, ponieważ to wszystko znajdziemy w internecie. Marka stawia na wykwintność i elegancję oraz kreuje zdecydowany, nieprzeciętny wygląd. Wyróżnia się wysoką jakością i perfekcyjnym wykonaniem oraz funkcjonalnością swoich produktów, które tworzone są w limitowanych edycjach.

Oferta Bohomoss jest skierowana przede wszystkim do kobiet sukcesu, które cenią sobie luksus, wygodę i mają odwagę kreować samą siebie. Fakt, że zaufało jej wielu influencerów, przyczynił się do uczynienia jej jedną z najbardziej popularnych firm w swojej kategorii - i to z polską metką! Jej projekty są chętnie wybierane przez znanych blogerów, a twarzą marki jest polska dziennikarka, Ola Ciupa. 

Pidżamy dostępne są w sklepie Bohomoss

Autor: Anna Adamska


Pidżama Chantale dostępna TUTAJ

Pidżama Nicole dostępna TUTAJ

Pidżama Jayme dostępna TUTAJ

Pidżama Scarlett dostępna TUTAJ

Pidżama Chloe dostępna TUTAJ