Poznaj Trendy wspólnie z Fit Matką Wariatką!

Joanna Kajstura, czyli Fit Matka Wariatka, rozpoczyna akcję mającą pokazać kobietom, jakie czyhają na nie zasadzki i przeszkody, które mogą wynikać jedynie z faktu, że są one kobietami. My przyłączamy się do tych działań, bo uświadamianie jest trendy!

Fit Matka Wariatka ze wsparciem Poznaj Trendy rusza z cyklem rozmów pod tytułem  „Kobieta na talerzu”. Skąd ta nazwa? Jak tłumaczy sama autorka projektu: „Każda z nas, mając jedzenie na talerzu rozkłada je na części pierwsze. W czasie wywiadów chciałabym, żeby to kobieta została rozłożona na części pierwsze'. 

Joanna Kajstura zapyta specjalistów z różnych dziedzin o to, jak uzyskać wymarzoną sylwetkę. To także okazja do zadania pytań, które często nie padają, a powinny.  Gościem pierwszego odcinka z serii będzie Katarzyna Jaroszewska, ginekolog-położnik, którą Fit Matka Wariatka zapyta między innymi o kwestię miesiączek i treningów, antykoncepcję i tycie, a także o to, jakim badaniom ginekologicznym powinna systematycznie poddawać się kobieta. Więcej szczegółów nie zdradzamy....ale rąbka tajemnicy uchylamy naszą sesją zdjęciową z planu :)

Więcej informacji o projekcie znajdziecie też na Facebookowej stronie Fit Matki Wariatki. 

Do zobaczenia wkrótce!