3 książki idealne do czytania w wannie!

Jest taki rodzaj książek, które lubimy nazywać 'lekturami do wanny' - czytamy je aż wystygnie woda i zniknie piana. To idealny odpoczynek po męczącym dniu albo tygodniu. 

Żeby nie zamoczyć kartek, wybieramy czytniki. Ebooki wybieramy na Nexto.pl. A poniżej dzielimy się naszymi ulubionymi pozycjami do wanny!


Marzenie pewnej dziewczyny. Laura Dekker

zobacz na nexto.pl

Autobiograficzna opowieść Laury to historia rejsu dookoła świata, w który postanowiła wyruszyć jako czternastolatka. To fascynująca historia dziewczynki i jej zmagania się ze sobą, ze społeczeństwem i swoim miejscem w świecie. Niezwykła determinacja i odwaga miesza się tu z wątpliwościami i społeczną ocenę. Pięknie ukazana relacja z rodzicami i proces podejmowania decyzji czy ich nastoletnia córka jest gotowa na takie samodzielne wyzwanie - to jednocześnie opowieść o zaufaniu i rodzinnej więzi.
Jak oni pracują. Agata Napiórska

zobacz na nexto.pl

Agata Napiórska zajrzała twórcom, artystkom i dziennikarzom... na biurka. Jak pracują, w jakich warunkach, jak się dyscyplinują, jeśli nie muszą 'chodzić do pracy na godziny'? Bardzo ciekawy zbiór wywiadów, w których prywatne miesza się z publicznym - z Wilhelmem i Anką Sasnalami, Tadeuszem Rolke, Sylwią Chutnik, Joanną Rajkowską i wieloma innymi!
Trzymajmy się! Życiowe rady dla starych i młodych. Magdalena Samozwaniec.

zobacz na nexto.pl

W 45. rocznicę śmierci Magdaleny Samozwaniec ukazał się poradnik, o którym w skrócie możemy powiedzieć: o tym jak żyć. Spotykamy tam pytania, które na co dzień zadaje sobie każda z nas i - co najważniejsze - dostajemy odpowiedzi! Jakie spojrzenie na świat ma córka Wojciecha Kossaka, siostra Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej? Czego możemy dowiedzieć się o tej niesamowitej rodzinie? Znakomita lektura, napisana ciętym językiem, którą się pochłania. Piękne, kobiece spojrzenie na świat.