Latająca chmura. Możesz trzymać ją w domu.

Czym jest tajemniczy obłok? 


Pierwsze wzmianki o chmurze pojawiły się już kilka lat temu. Najpierw powstał produkt o nazwie 'Smart Cloud', jednak wraz z postępem technologicznym, udoskonalono go i stworzono odrębny projekt. To właśnie ulepszona wersja, która zyskała miano 'Making Weather', zachwyciła nas najbardziej.

 W zestawie z głośnikiem - chmurą, otrzymujemy owalną, lustrzaną podstawę. To nad nią unosi się obłok, a obydwa elementy wyposażone są w magnetyczne komponenty. Dzięki temu chmura lewituje ok. 1-2 cm ponad podstawą, nie potrzebując dodatkowego zasilania (jest bezprzewodowa). Natomiast sama podstawa musi być podłączona do akumulatora. Chmura podczas obracania się, wygląda niesamowicie i dostarcza realistycznych doświadczeń atmosferycznych, ma też wbudowany głośnik Bluetooth i diodowe lampki LED, które zapewniają dodatkowe wrażenia wizualne. 

A może chcesz przeczytać o aplikacji, która zaprojektuje Twoje mieszkanie?

Twórcy 'Making Weather' to Studio projektowe 'Richard Clarkson Studio' oraz Crealev. Ta druga firma zapewniła innowacyjne rozwiązania technologiczne, które m.in. pozwalają na lewitację chmury. Grupę tworzą zapaleni inżynierowie i projektanci, entuzjastycznie nastawieni na tworzenie niezwykłych produktów. Źródło: Richard Clarkson Studio