Już wkrótce wstawanie do pracy będzie przyjemniejsze

Czy zdarza Ci się ciągle przestawiać poranny budzik, a słynne „pięć minut” przedłużać do dwudziestu? Być może niedługo pobudka nie będzie taką męczarnią.

Kawa - przysmak, w którym upatrujemy nadzieję, że jakoś przetrwamy resztę dnia. Już wkrótce ten napój będzie nam towarzyszyć także w łóżku - w pewnym sensie. Pościel z włókien bazująca na jej ziarnach ma bowiem trafić na rynek. Pewna amerykańska firma chce odpowiedzieć na potrzeby tych wszystkich, którzy mają problem z porannym wstawianiem do pracy. Jej zdaniem, ten dodatek wpływa dobrze na regenerację i już od rana czujemy się jak młodzi bogowie. 

Producent pościeli Ettitude, bo to nim mowa, przy produkcji pościeli bazuje na włóknach bambusowych. W nowej odsłonie produkt zostanie wymieszany z włóknami stworzonymi z kawy (wyrabia się je z ziaren). To właśnie ten materiał ma zagwarantować dobry sen. Grafika pokazuje, jak z ziaren kawy powstaje materiał wykorzystywany do produkcji pościeli. 

Pościel będzie można zamówić w kolorach latte, mocha lub flat white. Niestety póki co produkt nie pachnie kawą (nie pozbywajmy się więc ekspresu;), dlatego wszyscy ci, którzy liczyli na takie dodatkowe efekty, będą musieli obejść się smakiem. (mw)